Lepidla,spárovací hmoty

POLYBLEND

spárovací hmota (spárovačka)

Mrazuvzdorná flexibilní spárovací malta bez písku (třída CG 2WA), k vyplnění spár od 1 mm do 5 mm mezi keramickými obklady, dlaždicemi a keramickou mozaikou. Je možné ji použít na vytápěné a venkovní osluněné plochy, které je nutné vždy dilatovat po obestavěném obvodu a v místech původních dilatací. Vyrábí se v 16 barevných odstínech. 

Výhody:

-  dobrá zpracovatelnost 120 min

-  pro šířky sár 1 - 5mm

- spotřeba 0,5kg/m2, voda 1kg/0,29l

- bal. 5kg

th-premiumblend
 

TS Flex

lepidlo na obklady a dlažbu

Tenkovrstvá mrazuvzdorná lepicí cementová malta C2TE S1 podle ČSN EN 12004.
Mrazuvzdorná flexibilní lepicí malta pro náročné případy tenkovrstvého lepení obkladů a dlažeb, na plochy s podlahovým vytápěním (teplovodní, elektrické), lepení prvků se slinutým střepem na venkovní osluněné plochy, lepení „obklad na obklad“.

Výhody:

- snížený skluz

- flexibolní třídy S1

- prodloužená doba zavdnutí až 30min

- pro vnitřní a vnější použití

- sptřeba 2,5-4,2kg/m2

- balení 25kg

th-flex-plus
 

TS SPECIAL ECO    Thin-Set

lepidlo na zateplení

Určen pouze pro lepení fasádních tepelně izolačních desek z expandovaného pěnového polystyrénu nebo fasádních desek z minerální vlny s podélnou i příčnou orientací vlákna při montáži venkovních tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS).
Tato malta je součástí systémů certifikovaných podle směrnice ETAG 004. V případě použití této malty pro konkrétní certifikovaný zateplovací systém je nutné respektovat pokyny montážního návodu výrobce tohoto systému.

- zpracovatelnost cca 90min

- ke stěrkování EPS, MW s podélným vláknem

- spotřeba 3-5kg/m2 , voda /1kg - 0,19-0,21l

- balení 25kg

th-ts-special-eco


LEVEL 10

samonivelační stěrka

Samonivelační stěrka k vyrovnání vodorovných ploch soudržných podkladů na bázi cementových pojiv pod dlažby a lepené nášlapné vrstvy podlah. Vhodné pro plochy s podlahovým topením. Aplikační tloušťka jedné vrstvy je minimálně 2 mm a maximálně 10 mm. Určeno pro vnitřní prostředí.

- mrazuvzdorná, voděodolná

- zpracovatelnost cca 20min

- pochůzí cca po 6 - 12 hodinách

- spotřeba 18kg/m2/cm, voda 1kg/ 0,23l

 

th-level10
 

TS STANDARD    Thin-Set

lepidlo na obklady a dlažbu

Tenkovrstvá mrazuvzdorná cementová lepicí malta C1T podle ČSN EN 12004.
Mrazuvzdorná lepicí malta k tenkovrstvému lepení obkladů a dlažeb s nasákavým nebo hutným střepem, určené pouze pro prostory zatěžované pohybem osob. Tixotropní úprava receptury snižuje skluz obkladů na svislých plochách.

- mrazuvzdorná

- snížený skluz

- zpracovatelnost cca 120min

- spotřeba 2,5kg - 4,2kg/m2

- balení 25kg

th-standard
 

TS GRES    Thin-Set

lepidlo na obklady a dlažbu

Tenkovrstvá mrauvzdorná lepicí cementová malta C1T podle ČSN EN 12004.
Tenkovrstvá mrazuvzdorná cementová lepicí malta na lepení keramických obkladů a dlažeb všech druhů a obkladových prvků z hutného betonu ve vnitřním i vnějším prostředí. Tixotropní úprava receptury snižuje skluz kladených prvků na svislých plochách. Použitelné i pro plochy s podlahovým topením.

- odolná vodě a mrazu

- snížený skluz, interiér a exteriér

- spotřeba 2,5kg - 42,kg/m2, voda 0,25l

- balení 25kg

th-gres
 

 

Lepidlo na lepení Duvilax:

Duvilax se nanáší rovnoměrně podle potřeby štětcem, válečkem, resp. stěrkou na čistou stěnu v šířce pásu. Potom se přiloží pruh tapety a pomocí přítlačného válečku se pevně přitlačí. Za účelem zvýšení tekutosti je možno do lepidla přimíchat malé množství vody, ne však více než 5% (max. 50 ml na 1 kg).

Penetrace nasákavých podkladů Duvilaxem:

Duvilax BD-20 se po zředění vodou používá na napouštění nestejně nebo nadměrně nasákavých podkladů pod interiérové nátěry, tapety, stěrky, samonivelizační potěry, před lepením obkladů, dlažeb. Podklad musí vyhovovat platným normám, musí být pevný, objemově stálý, zbavený prachu, nekonzistentních vrstev a mastnoty, bez zbytků starých nátěrů. Čerstvé podklady musí být dostatečně vyzrálé.

Duvilax se před použitím zředí čistou vodou v poměru 1:4 (1 část Duvilaxu, 4 části vody) a důkladně se promíchá. Penetrační roztok se nanáší rovnoměrně na celou plochu válečkem nebo štětcem.

Duvilax BD-20 se používá také jako pojivový most mezi nesavým podkladem (např. umakart) a tapetou. Nesavý povrch se natře a nechá zaschnout. Poté se lepí tapeta příslušným tapetářským lepidlem. Vhodné pro aplikaci do koupelen a místností s vyšší vlhkostí na podlepení krajů tapety.